Menu
Kontaktní údaje seznam přání Hledat
Výzkum Protefix®

Výzkum Protefix®

Pokrok ve zdravotnictví a zlepšení sociálních podmínek – zejména v oblasti ústní hygieny, prevence a poskytování zubních náhrad – jsou nesmírně důležité ve všech zemích a kulturách.

Queisser Pharma má za sebou v oblasti zdravotní péče v souvislosti se zubními náhradami více než padesát let zkušeností. Spolu s vývojem řady výrobků vyvinula společnost Protefix Queisser i paletu fixačních přípravků pro závažné stavy čelisti, které vyžadují obzvlášť silnou fixaci na dolní i horní čelisti. Aktivní přístup oddělení výzkumu a vývoje společnosti Protefix vedl ke vzniku širokého sortimentu výrobků, které oprávněně a opakovaně nacházejí využití v zubních ambulancích a jsou doporučovány pacientům.

Tradičním výrobkem v nabídce fixačních přípravků je Fixační prášek Protefix, který spolu s Fixačním krémem představují nejdůležitější fixační přípravky pro zubní náhrady. Krém nabízíme ve třech různých provedeních: Fixační krém Protefix extra silný, Fixační krém Protefix s aloe vera a Fixační krém Protefix mátový. Všechny čtyři výrobky charakterizuje společná vlastnost – jedinečná fixační síla Protefix za vlhka.

Na německém trhu je nabídka fixačních podložek Queisser Pharma bezkonkurenční. Měkké Fixační podložky Protefix se používají jako výplň zubních náhrad zespodu a brání vzniku bolestivých otlaků, např. u lidí s problematickým stavem čelisti nebo u dočasných zubních náhrad.

Aktivní čisticí prostředek díky dostatečnému obsahu aktivního kyslíku čistí zubní náhradu nezávisle, důkladně, rychle a bez jakéhokoli poškození materiálu zubní náhrady. I to je výsledkem cíleného nasměrování úsilí oddělení výzkumu a vývoje Queisser Protefix: jasná a důsledná orientace na potřeby zákazníka je standardem inovačních aktivit vývoje výrobků společnosti Queisser.

A to je důvod, proč jsme s uživateli našich výrobků vždy v těsném kontaktu – vždyť právě a pouze oni dokážou pravdivě a autenticky zhodnotit kvalitu našich výrobků.